Przejdź do treści strony
Godło

Katedra Sztuki Muzycznej

Katedra Sztuki Muzycznej

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Pracownicy

Kierownik Katedry Sztuki Muzycznej 

dr Jarosław Chaciński

Zakład Dydaktyki Muzyki

1.    dr Jarosław Chaciński (kierownik zakładu)
2.    dr hab. Maciej Babnis
3.    mgr Ewa Misiewicz
4.    mgr Katarzyna Wyporska-Wawrzczak

Zakład Dyrygentury Chóralnej i Aranżacji Muzyki

1.    dr Ryszard Strzelecki (kierownik zakładu)
2.    dr hab. prof. nadzw. Monika Zytke 
3.    dr Tadeusz Formela
4.    mgr Dorota Gieruszczak
5.    mgr Bogumiła Kaczyńska

Zakład Praktyki Instrumentalnej i Wokalnej

1.    dr hab. prof. Joanna Bernagiewicz (kierownik zakładu)
2.    dr hab. prof. nadzw. Katarzyna Chacińska
3.    dr Dariusz Domański
4.    mgr Andrzej Kwiczała
5.    mgr Medea Berianidze
6.    mgr Łukasz Jankowski
7.    mgr Przemysław Sysojew-Osiński 
                                                                                                                        

Kontakt e-mail do pracowników Katedry Sztuki Muzycznej

 

Lp.

Nazwisko i imię

Adres e-mail

 

1

Prof. Joanna Bernagiewicz

 

joanna.bernagiewicz@apsl.edu.pl

 

2..

 

Prof. Monika Zytke

 

monika.zytke@apsl.edu.pl

 

3

 

Prof. Katarzyna Chacińska

 

katarzyna.chacinska@apsl.edu.pl

 

4

 

Adi. Maciej Babnis

 

maciej.babnis@apsl.edu.pl

 

5

 

Dr  Jarosław Chaciński 

 

jaroslaw.chacinski@apsl.edu.pl

 

6

 

Dr Dariusz Domański

 

dariusz.domanski@apsl.edu.pl

 

7

 

Dr Tadeusz Formela

 

tadeusz.formela@apsl.edu.pl

 

8.

 

Dr Ryszard Strzelecki

ryszard.strzelecki@apsl.edu.pl

 

 9

 

Mgr  Medea Berianidze 

 

medea.berianidze@apsl.edu.pl

 

10

 

Mgr Dorota Gieruszczak

 

dorota.gieruszczak@apsl.edu.pl

 

11.

 

Mgr Bogumiła Kaczyńska

 

bogumila.kaczynska@apsl.edu.pl

 

12

 

Mgr  Andrzej Kwiczała

 

andrzej.kwiczala@apsl.edu.pl

 

13

 

Mgr Ewa Misiewicz

 

ewa.misiewicz@apsl.edu.pl

 

14

 

Mgr Łukasz Jankowski

lukasz.jankowski@apsl.edu.pl

 

15

 

Mgr Katarzyna Wyporska-Wawrzczak

katarzyna.wyporska-wawrzczak@apsl.edu.pl

 

16

 

Mgr Przemysław Sysojew-Osiński

przemyslaw.sysojew-osinski@apsl.edu.pl

 

17

 

Mgr Zdzisław Pawiłojć

 

pawilojcguitar@o2.pl

 

18

 

Dr Marek Czerniewicz

 

marekczerniewicz@wp.pl

 

19

 

Mgr Jarosław Nyc

 

jaro327@vp.pl

 

20

 

Mgr Piotr Mach

 

piotrmach@wp.pl

 

21

 

Mgr Mirosław Gliniecki

 

teatrstop@pro.onet.pl

 

22

 

Mgr Tomasz Giczewski

 

tomaszgiczewski@gmail.com

 

23

 

Mgr Mateusz Kempa

 

mateusz.s.kempa@gmail.com

                                                                   

                                                                                    

Znajdziesz nas tutaj