Katedra Sztuki Muzycznej

Akadamia Pomorska Słupsk
Zapraszamy na koncert: z kolędą i w karnawale

26 stycznia 2023 roku (czwartek) o godzinie 17:00, w Sali Rycerskiej w Zamku Książąt Pomorskich w Słupsku (ul. Dominikańska 5-9) odbędzie się koncert "Z kolędą i w karnawale", w którym wystąpią pedagodzy i studenci Katedry Sztuki Muzycznej Akademii Pomorskiej w Słupsku.

23.01.2023
Prof. Dariusz Terefenko - wykład i zajęcia warsztatowe z improwizacji muzycznej

Katedra Sztuki Muzycznej Akademii Pomorskiej w Słupsku zaprasza 10 stycznia 2023 r. na wykład i zajęcia warsztatowe z improwizacji muzycznej, które poprowadzi prof. Dariusz Terefenko (wykład w języku polskim). Dariusz Terefenko jest profesorem w prestiżowej Eastman School of Music (Rochester, NY, USA), gdzie wykłada na dwóch wydziałach: Jazz and Contemporary Media oraz Music Theory.

22.12.2022
Koncert "Gramy i śpiewamy dla Ukrainy" - fotorelacja

18 maja 2022 w "Białym Spichlerzu" w Słupsku, przy licznie zgromadzonej publiczności oraz obecności Pani Rektor Akademii Pomorskiej Danuty Gierczyńskiej, odbył się koncert GRAMY I ŚPIEWAMY dla Ukrainy.