godloUP logo

Katedra Sztuki Muzycznej

Aktualności

Koncert podsumowujący warsztaty śpiewu klasycznego pt.  „Od pieśni lirycznej po operę i operetkę”

Koncert podsumowujący warsztaty śpiewu klasycznego pt. „Od pieśni lirycznej po operę i operetkę”

Katedra Sztuki Muzycznej Uniwersytetu Pomorskiego w Słupsku zaprasza na koncert podsumowujący warsztaty śpiewu klasycznego w ramach projektu Aktywny Uniwersytet pt. „Od pieśni lirycznej po operę i operetkę”

08.03.2024
Zapraszamy na koncert - "Nad światem cicha noc" - najpiękniejsze kolędy świata

Rektor Uniwersytetu Pomorskiego serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Katedrę Sztuki Muzycznej, Uniwersytetu Pomorskiego w Słupsku!

11.12.2023
VIII Edycja Festiwalu Polskiej Piosenki "Swego nie znacie" - celebracja polskiej muzyki

Z dumą i radością ogłaszamy start VIII edycji Festiwalu Polskiej Piosenki "Swego nie znacie", inicjatywy mającej na celu promocję i celebrowanie bogactwa polskiej muzyki i kultury. Organizowanego przez Katedrę Sztuki Muzycznej Uniwersytetu Pomorskiego, festiwal ten stanowi platformę dla młodych i utalentowanych artystów, którzy chcą wyrazić swoją indywidualność przez pryzmat polskiej piosenki.

Warsztaty z Polskich Tańców Narodowych

Chcielibyście zgłębić tajniki polskich tańców narodowych? Z przyjemnością zapraszamy na warsztaty skierowane do studentów i nauczycieli, które odbędą się 27 października 2023 r., w godzinach 15:30-19:30 w auli Uniwersytetu Pomorskiego przy ul. Kozietulskiego.

Koncert "Ludowo na jazzowo"

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe muzyczne wydarzenie - koncert "Ludowo na jazzowo", który odbędzie się 27 października 2023 roku o godzinie 13:00 w Auli Konferencyjnej Uniwersytetu Pomorskiego przy ul. Jana Kozietulskiego 6.

Informacja dla studentów

W dniu 02.10.2023 o godzinie 12:00 odbędzie się spotkanie organizacyjne ze studentami Wszystkich lat Edukacji Artystycznej  w budynku Katedry Sztuki Muzycznej