godloUP logo

Katedra Sztuki Muzycznej

Koncert Catedral Ensemble i słupskie legendy muzyczne

Spotkajmy się 9 czerwca na koncercie w Antrakt Kawiarnia Artystyczna. Gwiazdą wieczoru będzie Catedral Ensemble oraz studenci Katedry Sztuki Muzycznej. Po koncercie nie przegap muzycznego spektaklu - Jam Session!

9 czerwca, o godzinie 19:00 w Antrakt Kawiarnia Artystyczna, odbędzie się koncert, na który czekają wszyscy miłośnicy dobrej muzyki.

Catedral Ensemble, składający się z utalentowanych studentek i studentów Katedry Sztuki Muzycznej w Słupsku, zagra dla Was swoje najpiękniejsze utwory. W tym wieczorze muzycznym, obok Catedral Ensemble, wystąpią również Słupskie Legendy Muzyczne. To wyjątkowa okazja, aby usłyszeć i zobaczyć na żywo znane twarze lokalnej sceny muzycznej.

Całość wydarzenia poprowadzi Mateusz Bliskowski, wykładowca gitary elektrycznej Katedry Sztuki Muzycznej. Na scenie zobaczycie między innymi wykonawców takich, jak: Andrzej Smuga, Mikołaj Mazurkiewicz, Tymoteusz Żywicki, Marian Szarmach, Bartosz Kieresiński, Wiktor Sadowski, Wojciech Wichrowski, Łukasz Jankowski, Magdalena Dzikoń, Maria Vlasenko.

Po koncercie nie zabraknie również emocji. Przygotowaliśmy dla Was niesamowitą Jam Session.

Bilety, w cenie 20 zł, są już dostępne do nabycia. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby poczuć rytm naszego miasta i przeżyć niezapomniane muzyczne doświadczenie.

Serdecznie zapraszamy!