Przejdź do treści strony
Godło

Katedra Sztuki Muzycznej

Katedra Sztuki Muzycznej

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk
Fotorelacja z Koncertu Jubileuszowego naszej Katedry na portalu KoncertowaPolska

Fotorelacja z Koncertu Jubileuszowego naszej Katedry na portalu KoncertowaPolska

Na ogólnopolskim portalu KoncertowaPolska ukazał się kilka tygodni temu artykuł — fotorelacja z Koncertu Jubileuszowego naszej Katedry, który odbył się 28 maja 2021 roku.

Autorem opublikowanych na portalu KoncertowaPolska zdjęć, jest Pior Kolasa Photography, któremu jeszcze raz serdecznie dziękujemy w imieniu uczestników koncertu za wykonanie i udostępnienie tych wspaniałych zdjęć.

Przypomnijmy sobie więc po raz kolejny te piękne i wzruszające chwile, które przeżywaliśmy jako wykonawcy czy słuchacze. Jak pamiętamy, koncert był przekładany ze względu na pandemię aż pięć razy. Jednakże duże zainteresowanie tym koncertem, jak również entuzjastyczne reakcje zgromadzonej publiczności i nadzwyczaj pozytywne opinie w internecie, wszystkim nam wynagrodziły trudny organizacji, przygotowania i tych pandemicznych perturbacji związanych z organizacją koncertu.

Całość fotorelacji z Koncertu Jubileuszowego znajdziecie pod adresem: https://koncertowapolska.pl/koncert-jubileuszowy-40-lecia-katedry-sztuki-muzycznej-akademii-pomorskiej-w-slupsku-28-05-2021-fotorelacja/

Znajdziesz nas tutaj