Katedra Sztuki Muzycznej

Akadamia Pomorska Słupsk
Instytut Muzyki AP zaprasza na czwartą edycję Festiwalu Polskiej Piosenki "SWEGO NIE ZNACIE"

Formuła części konkursowej stanowi reakcję kadry Instytutu na dwie bolączki wydarzeń tego typu, jakimi są nadmiar repertuaru obcojęzycznego i absolutna przewaga wykonań z półplaybackiem. Dlatego też wszyscy uczestnicy, którzy zakwalifikują się do trzeciego etapu, wykonają w nim swój utwór z towarzyszeniem Orkiestry Instytutu Muzyki pod batutą prof. Moniki Zytke. Szczegóły w załączonych materiałach.

Akadamia Pomorska Słupsk
Zaproszenie na koncert pt. "BeBe Piano Duet wita Nowy 2019 Rok"

Instytut Muzyki Akademii Pomorskiej w Słupsku zaprasza na recital kameralny pt. "BeBe Piano Duet wita Nowy 2019 Rok" w wykonaniu BeBe Piano Duet. Recital odbędzie się 30 stycznia 2019 roku o godz. 18.00 w Sali Rycerskiej Zamku Książat Pomorskich w Słupsku. Wstęp wolny.

Koncerty dyplomowe studentów Instytutu Muzyki AP w Słupsku

Za nami już koncerty dyplomowe III roku SPS oraz II roku SDS studentów edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej Instytutu Muzyki AP w Słupsku poświęcone muzyce chóralnej, klasycznej i rozrywkowej. Zapraszamy do fotogalerii.

Akadamia Pomorska Słupsk
Koncert BeBe Piano Duet przełożony!

Kameralny recital BeBe Piano Duet pt.: "BeBe Piano Duet wita Nowy 2019 Rok", został przełożony na 30 stycznia 2019 roku, na godzinę 18:00. Zapraszamy serdecznie!